Duomenys sėkmingai išsiųsti.

Naujienų prenumerata el. paštu

Kolegos gimtadienis: kaip pasveikinti išradingai?

Sakoma, kad geri darbuotojų santykiai ir dėmesys vienas kitam, gali pagerinti darbo rezultatus bei efektyvumą. O koks galėtų būti geresnis būdas parodyti dėmesį ir rūpestį savo bendradarbiui, kuris per darbus rodos tuoj pamirš ne tik savo gimtadienį, bet ir savo vardą, nei nustebinti jį per gimtadienį? Pateikiame kelis būdus, kurie padės išradingai nustebinti bei pasveikinti kolegą per jo gimimo dieną.


Paslėpti rašteliai
Norint, jog gimtadienį švenčiantį kolegą visą dieną lydėtų šypsena - įgyvendinkite paslėptų raštelių idėją. Ant atviručių, lipnių lapelių ar tiesiog balto popieriaus lapo su kolegomis užrašykite kuo daugiau palinkėjimų, juokingų žinučių, pagyrimų ar tiesiog atsiminimų, kurie kolegą pradžiugintų ir priverstų pasijausti ypatingai tą dieną. Surašius šias žinutes, suslapstykite jas ant tų daiktų/priemonių, kurias Jūsų kolega naudoja kasdien. Tai gali būt kavos pakelis, puodelis, kompiuteris, palto kišenė, pieštukinė ir pan. Tokiu būdu, žmogus, kuris švenčia gimtadienį, bus stebinamas visą dieną.
Papuoškite gimtadienį švenčiančio kolegos darbo vietą
Vienas iš paprastų, tačiau tikrai nusišypsoti priversiančių būdų – papuošti jo darbo vietą. Nupirkite balionų, saldainių ar net gimtadienio kepurėlių ir papuoškite jais erdvę, kurioje dirba gimtadienį švenčiantis kolega.

Šventiški pietūs
Jei darbe turite virtuvėlę, leiskite gimtadienį švenčiančiam kolegai pasijausti lyg restorane, kurio šefai – įmonės darbuotojai. Iš anksto nuspręskite, kokius pietus/vakarienę gaminsite ir pasiruoškite jai: nupirkite maisto produktus, atsineškite trūkstamų virtuvės bei serviravimo įrankių ir kartu su kolegomis pagaminkite gimtadienį švenčiančiam darbuotojui įsimintinus gimimo dienos pietus.


Pasižadėjimai
Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos nori Jūsų kolega, galite jį nustebinti pasižadėjimais. Ką reikėtų daryti? Sumaketuokite ar tiesiog gražiai paruoškite tiek popierinių kortelių, kiek yra darbuotojų. Ant kiekvienos kortelės darbuotojai turi pasižadėti, kaip iki kito kolegos gimtadienio padės palengvinti jo gyvenimą. Pvz: išplaus automobilį, iškeps šokoladinį pyragą, ryte atneš kavos, padės darbuose ir t.t. Tokiu būdu kolega gimtadienį prisimins ištisus metus!


Nesvarbu kurį būdą pasirinksite, norint pasveikinti kolegą gimtadienio dienos proga. Svarbu, jog jis būtų maloniai nustebintas, tai būtų nuoširdu ir gimtadienis jam įsimintu dar ilgai!