Duomenys sėkmingai išsiųsti.

Naujienų prenumerata el. paštu

Kalėdinė dvasia darbe: kaip ją sukurti?

Ryškiaspalvės eglės, girliandos, dovanos, įvairios dekoracijos bei šventinė nuotaika – taip, Kalėdos jau čia pat! Geičiausiai daugelis namuose jau pasikabinote ryškiaspalves girliandas ant langų, kurios suteikia ypatingo jaukumo bei kalėdinės dvasios. Tačiau nereikėtų pamiršti, jog Kalėdinę dvasią galima susikurti ne tik namuose, bet ir darbe. Artėjant šiai svarbiai metų šventei nusprendėme pateikti Jums kelis patarimus, kaip susikurti tą ypatingą, šventinę dvasią darbe.


1. Muzika


Su kuo daugeliui asocijuojasi Kalėdos? Greičiausiai ne vienas atsakytų - su muzika. Taigi, susidarykite Kalėdinių dainų sąrašą ir klausykitės jų savo darbo aplinkoje, kaip foninės muzikos. Daugelis atliktų mokslinių tyrimų tvirtina, jog muzika darbe teigiamai veikia ne tik žmonių produktyvumą, motyvaciją, bet ir pakelia darbuotojų nuotaiką.
Mūsų siūlomų dainų sąrašas Kalėdoms:
1.  Michael Bublé – White Christmas
2. Frank Sinatra - I/"/ll Be Home For Christmas
3. Charley Pride - Little Drummer Boy
4. Andy Williams - It/"/s The Most Wonderful Time Of The Year
5. Darlene Love - Christmas (Baby please come home)
6. Whitney Houston - Do You Hear What I Hear
7. Frank Sinatra- Have Yourself a Merry Little Christmas
8. Bobby Helms - Jingle Bell Rock
9. Peggy Lee - It/"/s Christmas Time Again
10. Nat King Cole - O Little Town Of Bethlehem


2. Dekoracijos


Darbo vietos puošimas Kalėdoms užtikrins ne tik puikią pramogą kolektyvui, bet ir sukurs šventinę nuotaiką. Pasikabinkite girliandas, Kalėdinius vainikus, pasipuoškite savo biuro stalą, o jei įmonė negali skirti lėšų dekoracijoms - ne bėda! Surenkite dekoracijų gaminimo dirbtuves iš žaliavų, kurias turite biure: lipnių lapelių, pieštukų, klijų, siūlų ir t.t. Tai suartins kolektyvą ir leis atsiskleisti darbuotojų kūrybingumui. Pateikiame kelias idėjas:


3. Keiskitės dovanomis


Kokios Kalėdos be dovanų! Nuspręskite, kokią sumą skirsite kalėdinėms dovanoms ir burtų būdu išsitraukite kolegą, kuriam turėsite dovanoti dovaną. Jei šis būdas Jums atrodo nuobodus, galite jį paįvairinti. Susitarkite nupirkti universalią dovaną, tinkančią tiek kolegei, tiek ir kolegai ir sudėkite jas į vieną didelę dėžę, iš kurios vėliau, kiekvienas užrištomis akimis išsitrauks tam tikrą dovaną. Mokslininkai nustatė, kad keitimasis dovanomis yra labai svarbi bendravimo dalis, padedanti apibrėžti santykius ir sustiprinti saitus su kolegomis.


4. Kepiniai


Surenkite imbierinių sausainių ar kalėdinių pyragų dieną. Nėra pasaulyje kito tokio konditerinio kepinio, kuris labiau simbolizuotų Kalėdas nei imbieriniai sausainiai. Jeigu ofise turite virtuvėlę – iškeiskite pietų pertrauką į imbierinių sausainių kepimo valandėlę.

 Tikimės, kad mūsų pateiktos idėjos jums padės sukurti šiltą ir jaukią kalėdinę nuotaiką darbe. Gerų švenčių.