Duomenys sėkmingai išsiųsti.

Naujienų prenumerata el. paštu

Kaip susidoroti su užduotimis, kai „išpuola“ trumpesne darbo savaitė?

 

Tikriausiai jau gali užuosti artėjantį ilgąjį savaitgalį. Kas kart jų laukiame tarsi tikros palaimos, tačiau staiga sutrumpėjusi darbo savaitė neretai įneša chaoso į nusistovėjusią darbų rutiną. Kaip jo išvengti?  Svarbiausia čia – teisingas planavimas. Rodos, paprasta, bet neretai užmirštama, todėl dalinamės patarimais, kurie tau padės penkių dienų savaitės planus įgyvendinti vos per keturias.

 

 

1. Būk sąžiningas ir adekvačiai įvertink užduotis, kurias artimiausiu metu privalai atlikti. Tikslingas jų sudėliojimas – tai jau pirmas žingsnis sėkmingos savaitės link.


2. Tvarkingai sudėliok ir į šalį atidėk tuos darbus, kurių akivaizdžiai nespėsi padaryti dar iki ilgojo savaitgalio. Jie ne tik nesimaišys darant skubiausius darbus, bet ir padės išvengti chaoso sugrįžus.


3. Kuo skubiau atsikratyk visų pasikartojančių kasdienių ar savaitinių darbų, juk kai grįši jų bus prisikaupę dar daugiau, todėl tokio tipo darbus kelk į patį sąrašo viršų.


4. Nepamiršk įjungti automatinio laiškų atsakiklio, kuris praneš, jog tavęs nėra darbe. Tai ypač svarbu, jei laisvadienis švenčiamas tik tavo šalyje, kadangi kolegos ar klientai iš kitų pasaulio kraštų to gali nė nežinoti.


5. Norint viską suspėti, prireiks nemažai energijos, tad pasistenk rinktis sveikesnius maisto produktus, gerti daug vandens ir pakankamai išsimiegoti. Tavo kūnas tau tikrai padėkos!


6. Net jei nespėjai atlikti visų numatytų darbų, geriau jau nepamiršk susitvarkyti savo darbo stalo. Skamba juokingai, bet grįžus po išeiginių, rasta tvarka ne tik nudžiugins, bet ir padės įkvėpti produktyvumo.

 

 

 

Tikriausiai jau supratai, kad sėkminga darbo savaitė priklauso ne nuo to, kiek laiko ji tęsiasi, o nuo to, kaip teisingai ją susiplanuoji. Ramus bei protingas požiūris į darbus gali padėti „nuversti kalnus“. Nuversk juos ir su šypsena pasitik ne tik poilsio kupiną ilgąjį savaitgalį, bet ir trumpesnę savaitę, kurią jau puikiai žinai, kaip tinkamai suplanuoti. :)