Duomenys sėkmingai išsiųsti.

Naujienų prenumerata el. paštu

Kaip lengvai ir greitai suruošti savo vaiką į mokyklą?

 

Greitai skriejantis vasaros sezonas leido užmiršti visus mokyklinius vaikų rūpesčius. Tačiau pažvelgus į kalendorių, akivaizdu, kad jau pats metas juos ir prisiminti, juk liko vos kelios dienos iki rugsėjo 1-osios! Neabejojame, jog ypač neramu tiems tėveliams, kurie dar nespėjo savo atžalos/ų aprūpinti būtinomis kanceliarinėmis priemonėmis artėjantiems mokslo metams. Nesijaudinkite – mes jums paruošėme būtiniausių daiktų, kurių prireiks vaikams keliaujant į pradinę mokyklą, sąrašą.

Vienas iš pagrindinių pirkinių yra kuprinė. Ją patartina rinktis atsižvelgiant į vaiko ūgį. Svarbu, jog kuprinė nebūtų per didelė, o jos apačia nenukabtų žemiau juosmens. Taip pat svarbu, jog kuprinės išlinkimai sutaptų su vaiko nugara ir būtų paminkštinti specialia atrama. Atkreipkite dėmesį ir į petnešas, kurios irgi turėtų būti minkštos bei plačios.

 

Kitos būtinos kanceliarinės prekės:

Penalas;

Rašiklis su kapsulėmis (geriausia pirkti su dengta plunksna, kad neteptų rankų);

Sąsiuviniai linijomis ir langeliais;

Aplankalai knygoms ir sąsiuviniams;

Paprastas pieštukas, spalvoti pieštukai, trintukas, drožtukas;

Spalvotos vaškinės kreidelės, flomasteriai;

Liniuotė (20cm);

Akvarelė, guašas, teptukai;

Klijai (pieštukiniai);

Piešimo popierius A4 (taip pat ir braižybos popierius);

Spalvotas popierius ir kartonas;

Žirklės.

 

Štai ir viskas. Vos vienas efektyvus apsilankymas parduotuvėje ar apsipirkimas internete ir Jūsų vaikui neteks pirmosiomis mokslo metų dienomis tušinuko ar flomasterių skolintis iš suolo draugo! :)