Duomenys sėkmingai išsiųsti.

Naujienų prenumerata el. paštu

Dovanų pakavimo patarimai:5 idėjos


Pasirūpinus dovanomis rodos galima ir lengviau atsikvėpti, tačiau svarbu ne tik pati dovana, bet ir kaip ji bus supakuota, ypač, jeigu norime parodyti žmogui, jog jis mums rūpi. Paprasčiausias būdas norint įpakuoti dovaną – patikėti ją žmonėms, kurie tuo užsiima, tačiau ar tai bus nuoširdu? Siūlome 5 idėjas, padėsiančias originaliai ir nesugaištant daug laiko, įvynioti Kalėdines dovanas patiems!


1. Tam, jog jūsų dovana išsiskirtų - papuoškite jas Kalėdų eglutės žaisliukais, kankorėžiais, džiovintais vaisiais, uogomis, saldainiais, cinamono lazdelėmis ar kvapiosiomis žolelėmis. Jums tereikės skystųjų klijų, anksčiau minėtų pasirinktų priemonių (džiovintų apelsinų, cinamono lazdelių, kankorėžių ir t.t.), spalvoto ar visiškai paprasto rudo popieriaus bei Jūsų vaizduotės!

2. Garantuojame, jog kaskart išmesdami kartoninį tualetinio popieriaus rulonėlį nepagalvodavote, jog tai puiki pakuotė, kuri ypač tiks smulkioms ar piniginėms dovanoms supakuoti! Ne gana to, tai ypač paprasta.

3. Įpakavus dovanas jos atrodo niūriai? Galite jas pagyvinti įvairių formų iškarpomis: eglutėmis, snaigėmis, angelais, voverėmis ir t.t. Tiesiog nusibraižykite ant pasirinktos spalvos popieriaus lapo norimas formas, išsikirpkite jas ir užklijuokite ant jau supakuotos dovanos.


Jeigu norite būti dar originalesni, prieš pakuojant dovanas, pasirinktas figūras galite išsikarpyti tiesiog dovanų popieriuje, kaip pavaizduota antrame paveikslėlyje.

4. Turite nenešiojamų rūbų? Dovanų pakavimui galite panaudoti ir juos! Tinka viskas: tiek nenešiojami marškiniai, megztukai arba medžiagos skiautės, tiek įvairūs kaspinėliai, karoliukai ar spalvotos sagos. Pateikiame idėją, kaip kūrybingai įpakuoti dovaną su Jūsų nenešiojamais marškiniais.

5. Laikraštis – taip pat puiki priemonė, kurią galite panaudoti dovanų pakavimui. Jei namuose neturite laikraščių, galite naudoti iš senų knygų išplėštus puslapius. Norint dovanai suteikti dar didesnį autentiškumą naudokite senas, vintažines, juodai baltas nuotraukas iš Jūsų šeimos archyvo (žinoma, geriau padarykite jų kopijas). Įpakavus dovanas, jas galite užrišti  kaspinėliu ar šiaudinėmis virvutėmis.