Duomenys sėkmingai išsiųsti.

Naujienų prenumerata el. paštu

10 dovanų idėjų kolegai arba partneriui

Gražiausioms metų šventėms lipant ant kulnų, pagrindinė mintis, kuri vis sukasi galvoje -  ką padovanoti artimajam? Mylimų žmonių norus dažnai galime lengvai išsiaiškinti, tačiau daugeliui sunkiausia nuspręsti ką padovanoti kolegai ar verslo partneriui. Prieš perkant dovaną įvertinkite to žmogaus pomėgius bei gyvenimo būdą. Jei nesate tikras ką mėgsta Jūsų kolega ar partneris - rinkitės praktiškas dovanas. Norėdami palengvinti šį rūpestį pateikiame 10 dovanų idėjų, kurios  patiks, įtiks ir tikrai bus įvertintos Jūsų kolegų bei verslo partnerių.

1. Darbo kalendorius
Darbo kalendoriumi savo veikloje naudojasi beveik kiekvienas žmogus. Tai ypač naudinga dovana tiems, kurie turi nepasimesti tarp daugybės svarbių susitikimų bei didžiulio kiekio darbų. Darbo kalendorius viena iš universaliausių ir praktiškiausių dovanų, kuri įtiks tikrai kiekvienam! 
    
2. Vizitinių kortelių dėklas
Pastebėjote, jog kolega įvairias vizitines korteles kaupia stalčiuje, o einant į susitikimą, neturi kur įsidėti savų vizitinių kortelių? Tuomet, puikia dovana taps vizitinių kortelių dėklas, kuris  padės nepamesti nei vienos korteles bei išlaikyti jas tvarkingas bei nesusilamdžiusias.

3. Skėtis
Kadangi Lietuva - lietaus šalis, skėtis yra būtinas atributas kiekvienam, kas nori apsisaugoti nuo saulės ar lietaus, taip pat nuostabus aksesuaras, kuris padės kolegai ar partneriui nesušlapti skubant į susitikimą.

4. Rašiklis
Tai ne tik patogus, bet ir praktiškas atributas praversiantis kolegai ar verslo partneriui kiekvieną dieną. Jei norite dovaną labiau personalizuoti  bei išskirti ją iš kitų, ant pasirinkto rašiklio išgraviruokite būsimo rašiklio savininko vardą ar jo mėgstamą citatą.

5. Duomenų kaupiklis - USB
Šiuolaikiniame pasaulyje, kuomet tenka visur skubėti kiekvienas žmogus visada privalo su savimi turėti įvairius svarbius dokumentus, nuotraukas ar kitą jam reikalingą medžiagą. Padovanokite kolegai USB atmintinę - tai naudingas, patogus bei lengvas informacijos perkėlimo ir saugojimo įrankis, kuris  lydės jį kasdien!

6. Puodelis
Kas geriau pažadina ryte, jei ne didelis, karštos kavos ar žalios arbatos puodelis?  O, kad mėgiamas kolegos ar verslo partnerio gėrimas dar labiau džiugintų, nustebinkite jį vardiniu puodeliu. Suteikite jam išskirtinumo užrašant ant puodelio savininko vardą ar mintį, kuri sietųsi su dovana gausiančiu žmogumi.

7.  Nešiojamas įkroviklis
Laikais, kuomet be telefono ar kompiuterio neišsiverčiame nė dienos, dažna problema tampa šių prietaisų išsikrovimas, ypač tuomet, kai netoliese nėra tradicinio maitinimo šaltinio. Apsaugokite kolegą ar verslo partnerį nuo nemalonių situacijų padovanodami jam praktišką nešiojamąjį įkroviklį, kuris padės esant bet kur ir bet kada, įkrauti norimą prietaisą.

8.  Stalo laikrodis
Universali dovana, kuri puikiai tiks laiką skaičiuojantiems kolegoms. Laikrodžius, galite  rinktis iš gausybės įvairaus dizaino modelių bei spalvų, tad ši dovana bus ir praktiška, ir tikrai nenuobodi!

9.  Rinkinys vynui
Jei žinote, jog Jūsų kolega ar verslo partneris yra tikras vyno žinovas bei gerbėjas - ši dovana tiks puikiai! Išrinkti vyną gali būti sudėtinga, ypač, jei apie jį nusimanote mažiau, nei dovaną gausiantis žmogus. Tačiau rinkinys vynui, tikrai įtiks kiekvienam vyno gerbėjui bei apie jus primins dar ilgai.

10. Šokoladas/saldumynų dėžutė
Yra žmonių, kurie vertina tik praktiškas dovanas,  kiti – tik pamaloninančias sielą, tačiau saldi dovana tikrai nepalieka nei vieno abejingo! Nustebinkite kolegą ar verslo partnerį padovanodami jam saldžių dovanų: šokolado ar saldumynų dėžutę. Jog dovana būtų dar ypatingesnė - dovanokite išskirtinio skonio, rankų darbo šokoladus.


Renkant dovaną verslo partneriui ar kolegai derėtų apgalvoti ką savo dovana norite pasakyti ar akcentuoti. Kartais taikliai parinkta nedidelio biudžeto dovana, perteikianti tinkamą žinutę, gali būti daug vertingesnė nei brangus, bet skubotai pasirinktas daiktas.
Tikimės, jog šis sąrašas palengvins Jūsų dovanų paieškas ir Jūsų kolega ar partneris liks maloniai nustebintas, o padovanota dovana sustiprins tarpusavio santykius.