Duomenys sėkmingai išsiųsti.

Naujienų prenumerata el. paštu

 

Organizuojate renginį?

 

Norite pasveikinti nugalėtojus  -  kolegas, draugus ar partnerius ? Ko gero reikės apdovanojimų atributikos. Pabūsime Jūsų gidu.

 

Apdovanojimo arba atminimo ženklai teikiami už tam tikrus pasiekimus  įvairių sporto renginių ir varžytuvių nugalėtojams, mokslo, darbo, meno,  socialinio gyvenimo srityse iškilioms asmenybėms.

 

Kokie apdovanojimai bebūtų: pasaulio, valstybės ar rajono mastu, valstybinėje institucijoje,  verslo įmonėje, mokykloje, darželyje ar  šeimos rate, svarbu, kad jie būtų  įteikti laiku ir nuoširdžiai.

 

Ką rinktis?

 

 

 TAURĖS

 Apdovanojimų taurės yra vienas iš svarbiausių ir populiariausių apdovanojimų rūšių.

 Tai specialios paauksuotos arba pasidabruotos taurės su tam tikro sporto arba pomėgio simbolika, jos yra įvairių dydžių ir formų.

 Apdovanojimo taurė paprastai yra pagaminta iš plastiko arba metalo ir padengta aukso ar sidabro spalvos sluoksniu.

 

 

 

 

 

  

 

 

STIKLO TROFĖJAI

 

Originalūs ir prabangūs stikliniai trofėjai yra ypač vertinami dėl originalių formų ir įspūdingos išvaizdos. Tai prestižinis apdovanojimas.
Gali būti su renginio pavadinimu, nuopelnų ar kitu specialiu užrašu, išgraviruojami lazeriu, taip pat pritvirtinama metalinė plokštelė su spalvotais (arba nespalvotais) užrašais - gravertonas.

Užsakymo gidas:
a) Išsirinkite modelį;
b) Atsiųskite maketą ar patikėkite mums jo paruošimą;
c) Išsirinkite užrašo tipą;

 

 

MEDALIAI, JUOSTELĖS

Olimpinių žaidynių, įvairių sporto varžybų nugalėtojai ir prizininkai kaip pergalės ženklą gauna medalius.
Medaliai yra klasikinis apdovanojimas įvairiose sporto varžybose ar bet kuriose kitose varžytuvėse, kuriose renkami pirmos, antros ir trečios vietos laimėtojai. Kartais apdovanojami ir kiti dalyviai, medaliai gali tik pažymėti sportininkų dalyvavimą tam tikrose varžybose. Medaliai paprastai kabinami ant kaklo arba įteikiami specialiuose prabangiuose dėkluose.
Gali būti įvairių metalo lydinių ir stiklo medaliai. Dėžutės ar virvutės parduodamos atskirai.

 

Užsakymo gidas:
a) Išsirinkite medalio modelį iš daugiau nei 100 pavyzdžių;
b) Išsirinkite lipduką ar susikurkite savo;
c) Išsirinkite užrašo tipą:
    • lipduko spausdinimas, pagal Jūsų pageidavimą, ar pasirinkimas iš jau paruoštos lipdukų kolekcijos;
    • emblemos pasirinkimas iš jau paruoštos emblemų kolekcijos;
    • medalio graviravimas lazeriu;
    • spalvota spauda LuxorJet;
d) Išsirinkite juostelę iš 30 modelių ir spalvų;
e) Išsirinkite medalio dėklą.

 

PLASTIKINIAI, MEDŽIO TROFĖJAI

Plastikiniai ar mediniai apdovanojimai taip pat yra originalūs, nors ir ne tokie prabangūs. Šie apdovanojimai labai tinka tiek sporto renginių nugalėtojams, tiek apdovanojimams už pasiekimus ir asmeninių švenčių metu. Tereikia tik išsirinkti tinkamą formą, dydį ir pasirūpinti užrašais, priminsiančiais, kokio renginio ar sporto įvykio metu šis trofėjus buvo laimėtas ar nusipelnytas.

 

 

 

 

PLASTIKINĖS FIGŪRĖLĖS

Tai lengvos plastikinės figūrėlės, kurios dažnai būna aukso arba sidabro spalvos. Tai sudėtinė kitų apdovanojimų dalis, nes paprastai plastikinės figūrėlės yra tvirtinamos ant taurių arba specialių stovų.
Figūrėlės gali simbolizuoti tam tikras sporto šakas ar pomėgius paprastai tvirtinamos ant specialaus pagrindo arba taurės viršaus suteikia apdovanojimui aiškumo, už ką jis apdovanojamas.
Jas renkamąsi įvairių sporto šakų renginiams - krepšinio varžyboms, futbolo turnyrams, bėgimams, automobilių raliams ir t.t.

 

 

   Taip pat siūlome:

RĖMELIAI IR POPIERIUS DIPLOMAMS 

Diplomas - dokumentas, liudijantis tam tikrą kvalifikaciją ar tam tikrus pasiekimus sporto, mokslo, darbo srityje. Nugalėtojų diplomai yra graduojami (I, II, III laipsnio diplomas). Diplomas įteikiamas kartu su įvairia pasirinkta apdovanojimo atributika, ar vien tik diplomas.

Diplomų popieriaus pasirinkimas čia:

Diplomų rėmelių pasirinkimas čia:

 

Kaip užsisakyti?

 

1. Jei turite dovanos viziją, ar jau tiksliai žinote kokios dovanos reikia, susisiekite su mumis – trumpai aprašydami savo poreikius uzsakymai@reavita.lt ar tel: (8 5) 231 6410. Atsakymą pateiksime per vieną darbo dieną.

  

2. Platesnis vizualus pasirinkimas - aukščiau pateiktuose kataloguose anglų kalba. Pelytės spragtelėjimu pasirenkame pageidaujamo katalogo tematiką. Išsirinkus patikusią prekę, užsirašome modelio kodą,  puslapio numerį, nurodome pageidaujamą kiekį. Pasižymėtus duomenis siunčiame el. paštu: uzsakymai@reavita.lt Atsakymą pateiksime per vieną darbo dieną.