Duomenys sėkmingai išsiųsti.

Naujienų prenumerata el. paštu

UAB "REAVITA" atlieka Fellowes biuro įrangos garantinį ir negarantinį remontą.

Garantinis remontas - tai gamintojo teikiama nemokama garantinio aptarnavimo paslauga, kuria klientas gali naudotis gamintojo nustatytą laikotarpį. Garantinis laikotarpis prasideda kai originalią Fellowes įrangą įsigyja galutinis vartotojas. Garantiniu laikotarpiu UAB „REAVITA“ savo pasirinkimu pašalins atitinkamos Fellowes įrangos trūkumus arba nemokamai pakeis produktą ar jo dalis, turinčias trūkumų. Dalių remontas arba produkto pakeitimas vykdomas pakeičiant produktą ar jo dalį nauju arba atnaujinant taip, kad produktas nepriekaištingai veiktų. Sutaisytai ar pakeistai įrangai garantija taikoma likusį garantinio laikotarpio laiką.

Negarantinis remontas - tai toks remontas, kai įrenginiui teikiama techninė priežiūra ir atliekami remonto darbai, kuriems netaikoma garantinio remonto paslauga. Sutaisytam negarantiniam įrenginiui taikoma 3 mėnesių garantinis laikotarpis.

Gedimai šalinami serviso centruose, per 14 dienų, nuo prietaiso registravimo serviso centre dienos. Jeigu detalės specialiai užsakomos iš gamintojo, remonto terminas gali būti pratęstas iki 45 darbo dienų, prieš tai informuojant klientą.

Garantinio aptarnavimo sąlygos:

  • Garantinis remontas atliekamas tik Pirkėjui pateikus tinkamai užpildytą prekės garantinę kortelę arba pirkimo dokumentą ir užpildžius priėmimo – perdavimo aktą.
  • Pateikdamas prekę Pirkėjas turi konkrečiai ir aiškiai nurodyti pastebėtą gedimą, trūkumą ar kitą priežastį, dėl ko prekė pateikiama remontui.
  • Remontui  technika  pristatoma adresu Verkių g.5, Vilniaus mieste.
  • Kada garantiniam remontui įrenginys siunčiamas per trečią šalį, pavyzdžiui, siuntų tarnybą, jis turi būti tinkamai įpakuotas: saugioje pakuotėje, paženklintas lipduku „Atsargiai dūžta“.
  • už pristatymą ir pasiiėmimą atsakingas  Pirkėjas.

Garantija nesuteikiama:

  • Laidams ir kištukams.
  • Esant mechaniniams, terminiams, cheminiams ir kitiems pažeidimams, susijusiems su netinkamu naudojimusi ar jėgos panaudojimu (įtampa maitinimo tinkle, netinkamų valymo priemonių naudojimas, naikinimas tam neskirtų daiktų, drėgmė, korozija, dulkės ir t.t.).
  • Gedimams atsiradusiems dėl:

            - bandymų patiems remontuoti įrenginį, detalių perdarymo ar bandymo jas pakeisti.
            - netinkamo įrenginio pastatymo ar panašios naudotojo ar trečiojo asmens kaltės.
            - stichinės nelaimės (žaibas, potvynis ar pan.).

  • Jeigu įrenginio originalus gamintojo serijos numeris buvo bet kokiu būdu ištrintas, sugadintas ar yra neįskaitomas.
  • Sąmoningo įrenginio sugadinimo.

Negarantinio remonto įkainiai

Negarantinei technikai gedimo nustatymas nuo 5 Eur.

Kiekvienu atveju remonto kaina skiriasi, priklausomai nuo darbų sudėtingumo ir keičiamų detalių kainos.

Esant pageidavimui, galime iš jūsų paimti ir grąžinti techniką per kurjerių tarnybą. Tokiu atveju siuntimo kaina į vieną pusę - 3,00 Eur + PVM (dideliems įrenginiams kaina skiriasi).

Jei turėsite klausimų, susijusių su biuro technikos remontu, susisiekite su mumis nurodytais kontaktais:

Tel. (8 5) 231 6410, mob. +370 68549903

El. paštas info@worklab.lt

Fellowers serviso ir remonto forma