Duomenys sėkmingai išsiųsti.

Naujienų prenumerata el. paštu

Mielieji, 

Labai malonu, kad skiriate laiko paskaityti žodžius, kurie skirti Jums – jau esamiems arba būsimiems klientams. Visada laukiame Jūsų ir labai norime būti Jums pačiais geriausiais! Rinkoje dirbame  nuo 2005 metų   ir turime 12 metų patirtį.   Džiugu, kad šeštus metus UAB "REAVITA" yra Gazelių gretose.   Dėkojame  visiems  mūsų klientams ir mūsų komandos žmonėms, padėjusiems pasiekti tokius rezultatus!  Atkreipiame Jūsų dėmesį, jog gavę kiekvieną Jūsų užklausimą ar užsakymą, pasirūpinsime, kad šauni mūsų komanda jau tą pačią dieną duotų Jums atsakymus.  Jei turite pastebėjimų dėl teikiamų paslaugų, prašome mus informuoti.

Linkime sėkmės ir optimizmo Jūsų veikloje. Ačiū, kad renkatės mus! 


Su pagarba,

UAB "REAVITA" .  Tel. kokybei 8 685 49903, info@worklab.lt 


Ką darome?


Tiekiame daiktus, reikalingus darbui biure.  Turime platų biuro prekių asortimentą:


 • popierių, raštinės reikmenis;
 • biuro techniką ir eksploatacines medžiagas;
 • verslo dovanas ir reklaminę atributiką;
 • antspaudus, vizitinės kortelės, spaudos darbus;
 • reikmenis mokykloms ir darželiams;
 • kavą, vandenį  ir maisto produktus;
 • švaros ir ūkio prekes;
 • biuro  kėdes ir standartinius  baldus.

 

 

Jūsų patogumui:


 

 • prekes pristatome iki Jūsų biuro ar namų durų;
 • perkant daugiau nei už 45 Eur - prekes pristatome nemokamai;
 • atsiskaitymas jums patogiu būdu - pavedimu, grynais, kortele;
 •  įmonėms  - sutartas atidėjimo terminas;
 • elektroninė užsakymų sistema www.reavita.lt -  virš 12 000 prekių pavadinimų, platus pasirinkimas; 
 • MANO ERDVĖ - suderintas, tik jums skirtas prekių asortimentas, kaina,biudžetas, užsakymų istorija, padalinių administravimas;
 • asmeninis aptarnaujantis vadybininkas - konsultantas; 
 • lojalumo programa ištikimiems klientams;
 • daugiau nei 100 prekių  akcijų per mėnesį;
 • lankstumas  pagal Jūsų poreikius – turime daug partnerių ne tik biuro reikmenų sferoje, todėl, esant poreikiui, galime užsakyti ir specialias, tik jums reikalingas  prekes; 
 • specializuota parduotuvė. Daugiau nei 5000 prekių pavadinimų. Esame Vilniaus miesto centre, Jūsų patogumui - nemokama automobilių stovėjimo aikštelė. 

 

 

Mūsų vertybės:

 

DĖMESYS KLIENTUI

Svarbu įdėmiai išklausyti klientą, išsiaiškinti jo dabartinius poreikius bei numatyti, ko gali reikti ateityje ir kiekvieną  lūkestį paversti realybe laiku.  

Kiekvienas klientas brangus, nepriklausomai nuo užsakymo dydžio.


DARNI  KOMANDA

Visi bendrovės žmonės, nesvarbu, kokias atlieka funkcijas, dirba harmoningai, turi bendras vertybes ir siekia tų pačių tikslų, dalinasi įžvalgomis  ir patirtimi,  kuria darnią aplinką.  Visumoje  - stiprybė.

 

PASTANGOS

Kiekvieną dieną 1-nu  procentu geriau.

 

Vizija

 Geriausiai aptarnaujanti klientus įmonė biuro aprūpinimo srityje. 

 

Misija

Kliento lūkesčius atitinkantis rezultatas, per trumpiausią  įmanomą laiką.

 

Pasiekimai

 Suteikta  vienos iš sėkmingiausiai dirbančių ir sparčiausiai besivystančių įmonių sertifikatai:  Gazelė 2011, Gazelė 2012, Gazelė 2013, Gazelė 2014, Gazelė 2015, Gazelė 2016.

 

Jau eilę metų CREDITINFO pažymi, kad turime aukštą mokumo reitingą, esame tarp 4% Lietuvoje veikiančių įmonių .

 

Ekologinio klimato kompensavimo projekto dalyviai

Kartu su parneriais dalyvaujame klimato kompensavimo projektuose. Remiame medžių sodinimą ir raginame prisijungti perkant klimato kompensavimo ženklu pažymėtus popieriaus produktus.

„Geriausias laikas pasodinti medį buvo prieš 20 metų. Kitas geriausias laikas yra dabar.“ Kinų patarlė.

Spausdindami bet kurį leidinį Jūs galite prisijungti prie medžių sodinimo projekto ir kompensuoti popieriaus gamybos ir transportavimo metu išskirtą anglies dioksidą - įsigyti klimato kompensavimo eko kreditus. Visos kreditų lėšos skiriamos „Plan Vivo“ sertifikuotam medžių sodinimo projektui, tvarios gyvensenos skleidimui ir diegimui Malavyje, Afrikoje.
Skatinti Malavio regiono žmones gyventi iš pajamų, gaunamų auginant mišką, yra puiki iniciatyva. Tokie miškininkystės projektai suteikia galimybių išsivysčiusioms šalims bendradarbiauti su skurdžių šalių bendruomenėmis, padėti joms susikurti nuolatinius pragyvenimo šaltinius, saugoti aplinką ir mažinti skurdą. Su vietiniais ūkininkais sudaromos medžių ir vaismedžių auginimo sutartys, parengiami planai. Kartą per metus atliekamas išauginto miško auditas. Ūkininkas, įvykdęs miško auginimo planą, kasmet gauna sutartą išmoką. Projektas ne tik aplinkosauginis bet ir socialinis, ekonominis: statomos mokyklos, vystoma infrastruktūra, medicinos punktai, kaimo ekonomikoje atsiradus reguliariems pinigų srautams atidarytos parduotuvėlės.
2011-2013 metais „Klimato kompensavimo“ projektas vyko Mozambike. Mūsų popieriaus tiekėjo (Švedijoje, Norvegijoje, Danijoje, Suomijoje, Lietuvoje) surinktomis lėšomis buvo pasodinta medžių 120 ha plote. Nuo 2014 metų medžių sodinimas persikelia į Malavį, Afrikoje.